اوقات شرعی
کتابخانه
معرفی کتابخانه دانشکده بهداشت :
کتابخانه دانشکده در سال 1374 تاسیس شده است.
در حال حاضر این کتابخانه دارای 7214 جلد کتاب فارسی و 624 جلد کتاب لاتین می باشد. سيستم کتابخانه بصورت نظام قفسه باز طراحي شده و کتابهاي مجموعه از طريق جستجوي کامپيوتري با استفاده از نرم افزار پارس آذرخش قابل بازيابي ميباشد. سيستم رده بندي کتابخانه مطابق رده بندي کتابخانه ي ملي پزشکي آمريکاNLM است.
 موضوعات اصلي کتب موجود در زمينه آموزش بهداشت، مهندسي بهداشت محيط ،بهداشت حرفه اي ، آمار زيستي ، اپيد ميولوژي ، مديريت خدمات بهداشتي و اقتصاد بهداشت مي باشد. اهداف و برنامه ريزي هاي بلند مدت کتابخانه:
 1. ايجاد کميته ي فراهم آوري و انتخاب منابع کتابخانه اي که متشکل از متخصصين موضوعي در رشته هاي تحصيلي مرتبط با اهداف اطلاعاتي کتابخانه باشد. لازم به ذکر است که اهم اهداف تشکيل اين کميته تمرکز ، تسهيل و تسريع در خريد منابع اطلاعاتي و اجتناب از يک سويه نگري و عدم تعادل در مجموعه سازي است.
 2. ارائه منابع اطلاعاتي از طريق اينترنتي جهت گسترش بهره وري از منابع موجود و پيش بيني نيازهاي رو به تغيير مراجعين و استفاده کنندگان از کتابخانه .
 3. تغيير شکل ظاهري منابع اطلاعاتي خصوصا پايان نامه ها از شکل مکتوب به ديجيتال جهت تسهيل و تسريع در روند دسترسي مراجعين به اين گونه منابع و همچنين صرفه جويي و استفاده بهينه از فضاي فيزيکي کتابخانه .
برگزاري کارگاههاي آشنايي با منابع الکترونيک جهت ارتقاء سواد اطلاعاتي دانشجويان
کليه حقوق برای دانشگاه علوم پزشکی یاسوج محفوظ است
اخبار مهم
خبر تصویری
تشکیل کارگاه
امروز در حال انجام است
 ٢٢:١٠ - 1391/08/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش
روش آموزش
شناسایی روشهای آموزشی
 ٢٢:١٤ - 1391/08/02 - نظرات : ٠متن کامل >>