اطلاعیه ها

میلاد حضرت زین العابدین امام سجاد ع بر عموم مسلمین مبارک باد.
پیام تبریک به مناسبت قبولی در مقطع Ph.D کارشناسان گروه های آموزشی دانشکده ی بهداشت
بازدید ادواری هیئت ممتحنه وزارت بهداشت و درمان و ارزشیابی رشته آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت
منوی دانشکده
کتابخانه
معرفی کتابخانه دانشکده بهداشت :
کتابخانه دانشکده در سال 1374 تاسیس شده است.
در حال حاضر این کتابخانه دارای 7214 جلد کتاب فارسی و 624 جلد کتاب لاتین می باشد. سيستم کتابخانه بصورت نظام قفسه باز طراحي شده و کتابهاي مجموعه از طريق جستجوي کامپيوتري با استفاده از نرم افزار پارس آذرخش قابل بازيابي ميباشد. سيستم رده بندي کتابخانه مطابق رده بندي کتابخانه ي ملي پزشکي آمريکاNLM است.
 موضوعات اصلي کتب موجود در زمينه آموزش بهداشت، مهندسي بهداشت محيط ،بهداشت حرفه اي ، آمار زيستي ، اپيد ميولوژي ، مديريت خدمات بهداشتي و اقتصاد بهداشت مي باشد. اهداف و برنامه ريزي هاي بلند مدت کتابخانه:
 1. ايجاد کميته ي فراهم آوري و انتخاب منابع کتابخانه اي که متشکل از متخصصين موضوعي در رشته هاي تحصيلي مرتبط با اهداف اطلاعاتي کتابخانه باشد. لازم به ذکر است که اهم اهداف تشکيل اين کميته تمرکز ، تسهيل و تسريع در خريد منابع اطلاعاتي و اجتناب از يک سويه نگري و عدم تعادل در مجموعه سازي است.
 2. ارائه منابع اطلاعاتي از طريق اينترنتي جهت گسترش بهره وري از منابع موجود و پيش بيني نيازهاي رو به تغيير مراجعين و استفاده کنندگان از کتابخانه .
 3. تغيير شکل ظاهري منابع اطلاعاتي خصوصا پايان نامه ها از شکل مکتوب به ديجيتال جهت تسهيل و تسريع در روند دسترسي مراجعين به اين گونه منابع و همچنين صرفه جويي و استفاده بهينه از فضاي فيزيکي کتابخانه .
برگزاري کارگاههاي آشنايي با منابع الکترونيک جهت ارتقاء سواد اطلاعاتي دانشجويان
آدرس: یاسوج - میدان امام حسین (ع) دانشکده ی بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تلفن: 6078 - 3334 - 074
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده ی بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج است. @2107