اطلاعیه ها

میلاد حضرت زین العابدین امام سجاد ع بر عموم مسلمین مبارک باد.
پیام تبریک به مناسبت قبولی در مقطع Ph.D کارشناسان گروه های آموزشی دانشکده ی بهداشت
بازدید ادواری هیئت ممتحنه وزارت بهداشت و درمان و ارزشیابی رشته آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت
منوی دانشکده
اخبار > برگزاری جلسه هماهنگی کمیته مشورتی دانشجویان استعداد درخشان با معاون آموزشی دانشگاه


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه هماهنگی کمیته مشورتی دانشجویان استعداد درخشان با معاون آموزشی دانشگاه

جلسه هماهنگی کمیته مشورتی دانشجویان استعداد درخشان با حضور سرپرست مرکز توسعه آموزش پزشکی و معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان؛ معاون آموزشی دانشگاه ضمن تبریک سال نو و اعیاد ماه رجب و آرزوی سربلندی و سلامتی برای همه اساتید، کارکنان و دانشجویان به نقش برجسته دانشجویان نخبه و استعداد درخشان در پیشبرد اهداف دانشگاه و لزوم تلاش مضاعف این دانشجویان در عرصه های مختلف علمی، آموزشی و پژوهشی دانشگاه تأکید کرد.

دکتر صدراله محرابی در ادامه از تصویب آیین نامه حمایت مادی و معنوی از دانشجویان استعداد درخشان در هیأت امنای دانشگاه خبر داد و نقش این دانشجویان جهت ارتقای کمی و کیفی دانشگاه در حوزه آموزش با محوریت طرح تحول سلامت در آموزش را مهم تلقی کرد.

دکتر پرویز آقایی؛ سرپرست مرکز توسعه دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در ادامه به تعامل بیشتر این مرکز با دانشجویان نخبه و حمایت همه جانبه از فعالیت های آموزشی آنان اشاره نمود.

به گزارش وب دا؛ در پایان این جلسه تعدادی از دبیران کمیته های مختلف دانشجویی استعداد درخشان به بیان مشکلات و پیشنهادات خود پرداختند و مقرر شد اساسنامه کمیته مشورتی را برای تصویب به شورای آموزشی دانشگاه ارائه نمایند.5 

 


١٣:١٠ - 1397/01/27    /    شماره : ١٩٣٥٦    /    تعداد نمایش : ١٧٠خروج
آدرس: یاسوج - میدان امام حسین (ع) دانشکده ی بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تلفن: 6078 - 3334 - 074
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده ی بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج است. @2107